U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Laatste Nieuws

Bedankt stemmers!

Onze zwemvereniging heeft dankzij jullie een prachtig bedrag binnengehaald bij de Rabo Clubsupport actie. Maar liefst € 404,99 gaat naar de clubkas van ZV 44. Hiermee kunnen wij investeren in de professionalisering van onze vereniging door het (verder) opleiden van trainers en het aanbieden van opleidingen en stagemogelijkheden aan onze jeugd. 

Wat een fantastisch resultaat!

Afbeeldingsgalerie

Sponsor ZV 44!

 

SponsorKliks - laatste stand

 

Bestuur en functionarissen

 Bestuur

 Voorzitter

 Jasper Worst 

 voorzitter@zv44.nl

 Secretaris

 Rien van den Berg

 secretariaat@zv44.nl

 Penningmeester

 Suzanne Polinder

 penningmeester@zv44.nl

 Algemeen lid

 Henrico Polinder

 Wilma van Es

 

 Evenementen/sponsoring

 Rien van den Berg

 

 Jeugdbestuur

 Jeugdbestuur

 Robin van den Berg

 jeugdbestuur@zv44.nl

 

 Naomi Polinder

 

 

 Ruben Hoeve

 

 

 Carlein Polinder

 

 

 Vivian Nooter

 

 Functionarissen

 VOF

 Angelique Schuurman

 vof@zv44.nl 

 Inschrijvingen

 Henriët Westerink

 inschrijvingen@zv44.nl 

 Depot

 Mariëlle Kragt

 depot@zv44.nl 

 PR & Communicatie

 Miranda Klink

 media@zv44.nl

 

 Marjolein Sakkers

 

 Ledenadministratie

 Rien van den Berg

 ledenadministratie@zv44.nl

 Vrijwilligerszaken

 Annieke Korterik

 vrijwilligers@zv44.nl 

 Evenementen

 Marloes Knol

 evenement@zv44.nl 

 Kleding

 

 kleding@zv44.nl 

 Sponsorcommissie

 

 sponsoring@zv44.nl 

Vertrouwenscontactpersoon

 

 Mevrouw S. Roest

 06-27042675

 

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?